#czasnabige - edycja na rok 2022 ruszyła z wielką mocą!

Kilka lat temu wpadliśmy na pomysł, aby utworzyć projekt, który będziemy mogli realizować wspólnie z naszymi Klientami. Chcieliśmy, aby idea ubierania się w sklepach typu second hand na co dzień zagościła w sercach każdego z nas. Marzyliśmy także, aby projekt ten, był częścią misji i wizji naszej marki, czyli koncepcją less waste oraz który będziemy mogli wykorzystać w celach charytatywnych.

DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY KALENDARZY NA ROK 2022 W CAŁOŚCI ZOSTAJE PRZEKAZANY NA RZECZ WOŚP.

W 2020 roku zorganizowaliśmy konkurs na najlepszą stylizację, pod hasłem #czasnabigę, który trwał cały rok. Na naszych mediach społecznościowych, każdy mógł dodać zdjęcie stylizacji stworzonej z wykorzystaniem ubrań ze sklepów Biga. W kolejnych miesiącach wybieraliśmy najlepsze modowe pomysły, które stawały się okładkami poszczególnych miesięcy. Wybór nie był łatwy, konkurs cieszył się, dużą popularnością, jednak ilość zgłoszeń cieszyła nas przeogromnie. Mogliśmy podziwiać wiele wyjątkowych zestawów ubrań, które wymyślali nasi konkursowicze. Tak powstawał kalendarz 2021.

Teraz trwa druga edycja naszego kalendarzowego konkursu na rok 2022 r. Ze względu na popularność, zdecydowaliśmy się na jego kontynuację. Mimo trudności związanych z pandemią oraz obostrzeniami nasi fani stale odwiedzają sklepy Biga i wymyślają coraz to nowe stylizacje. Kalendarz z zeszłego roku mieliśmy szansę wykorzystać na szczytne cele, między innymi przekazując na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, dostarczając do schronisk lub domów dziecka. Obdarowujemy nim także naszych klientów na co dzień. Dołączamy go do przesyłek z nagrodami oraz mystery boxów dla influencerów.

Wierzymy, że sklepy z odzieżą używaną staną się powszechnym punktem na zakupowej mapie wielu z nas. Obecnie obserwujemy trend związany z zero oraz less waste.  Lumpeksy przeżywają drugą młodość. Mamy nadzieję, że trend ten nie minie, wręcz przeciwnie będzie rósł w siłę. Staramy się, aby maksymalnie spopularyzować wśród naszych odbiorców chęć kupowania ubrań z drugiej ręki. Większość z nich jest w idealnym stanie lub są całkowicie nowe z tak zwanymi ,,metkami”, ponieważ pochodzą ze sklepów outletowych popularnych sieciówek. Chcemy pokazać, że aby być trendy nie musimy wydawać fortuny pieniędzy na niskiej jakości ubrania produkowanej przez wielkie koncerny modowe. Organizując już kolejną edycję naszego kalendarzowego konkursu, chcemy podtrzymywać popularność second handów i zachęcać naszych odbiorców do łączenia modowej kreatywności z byciem eco.

ANKIETA - Daj się nam poznać!

Najlepiej czuję się
Samotnie lub w małym gronie, w cichym i spokojnym miejscu
Wśród wielu ludzi, w miejscu, w którym zawsze coś się dzieje

ok

Wrong!

Jak podróżuję to
z plecakiem
szukam biletów po okazyjnej cenie
wybieram miejsce i do niego jadę
zapisuję się na wycieczkę zorganizowaną
tylko All Inclusive

ok

Wrong!

Motto, którym kieruję się w życiu
"Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana"
"Zawsze bądź najlepsza wersją siebie, zamiast gorszą wersją kogoś innego"
"Żyjesz tylko raz ale jeśli będziesz żyć dobrze, ten jeden raz w zupełności wystarczy"

ok

Wrong!

W wolnym czasie lubię robić...
podróżować
oglądać filmy
czytać
marzyć

ok

Wrong!

W moim stylu inspiruję się
Trendami obecnymi na wybiegach
Naturą
Swoim nastrojem

ok

Wrong!

W przyszłości chciałabym mieszkać...
w leśnej chatce, z dala od zgiełku
w mieście tętniącym życiem
nieważne gdzie, ważne z kim

ok

Wrong!

Trzy słowa, które mogę mnie opisać to:
szalona, uśmiechnięta, zapominalska
zorganizowana, spokojna, pracowita
spokojna, delikatna, tajemnicza

ok

Wrong!

Share the quiz to show your results !

Jeszcze tylko..

Ankieta #czasnabige

I got %%score%% of %%total%% right

%%description%%

%%description%%

Loading...

WKRÓTCE WYNIKI!

 

 

#czasnabige rusza ze wzmożoną siłą!

To już kolejna edycja naszego #KONKURSU, w którym udział może wziąć każdy <3 Zrób sobie zdjęcie w bigowej stylizacji i koniecznie nas oznacz #czasnabigę #czasnabige A my wyłonimy laureatów! Chcemy z Wami stworzyć kalendarz na rok 2022!
Naszymi Ambasadorami są Sylwia @wsiowa_baba i Kamil @keto_kamil - uczestnicy konkursu z ubiegłego roku 🙂
Tutaj znajdziecie edycję na rok 2021, a tutaj macie regulamin konkursu na rok 2022.

Laureaci Konkursu

LUTY

Oto Aleksandra - Gniewnaa!

Z zawodu dietetyk kliniczny, a na co dzień mama dwójki dzieci. W wolnym czasie zajmuje się fotografią i grafiką komputerową. Zwariowana i uśmiechnięta kieruje się w życiu mottem "Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana".