#czasnabige - edycja na rok 2022 ruszyła z wielką mocą!

Kilka lat temu wpadliśmy na pomysł, aby utworzyć projekt, który będziemy mogli realizować wspólnie z naszymi Klientami, wybór padł na kalendarz - dlaczego?. Chcieliśmy, aby idea ubierania się w sklepach typu second hand na co dzień zagościła w sercach każdego z nas. Marzyliśmy także, aby projekt ten, był częścią misji i wizji naszej marki, czyli koncepcją less waste oraz który będziemy mogli wykorzystać w celach charytatywnych.

DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY KALENDARZY NA ROK 2022 W CAŁOŚCI ZOSTAJE PRZEKAZANY NA RZECZ WOŚP.

W 2020 roku zorganizowaliśmy konkurs na najlepszą stylizację, pod hasłem #czasnabigę, który trwał cały rok. Na naszych mediach społecznościowych, każdy mógł dodać zdjęcie stylizacji stworzonej z wykorzystaniem ubrań ze sklepów Biga. W kolejnych miesiącach wybieraliśmy najlepsze modowe pomysły, które stawały się okładkami poszczególnych miesięcy. Wybór nie był łatwy, konkurs cieszył się, dużą popularnością, jednak ilość zgłoszeń cieszyła nas przeogromnie. Mogliśmy przede wszystkim podziwiać wiele wyjątkowych zestawów ubrań, które wymyślali nasi konkursowicze. Tak powstawał kalendarz 2021.

Teraz natomiast trwa druga edycja naszego kalendarzowego konkursu na rok 2022 r. Ze względu na popularność, zdecydowaliśmy się na jego kontynuację. Pomimo trudności związanych z pandemią oraz obostrzeniami nasi fani stale odwiedzają sklepy Biga i wymyślają coraz to nowe stylizacje. Kalendarz z zeszłego roku mieliśmy szansę wykorzystać na szczytne cele, między innymi przekazując na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, dostarczając do schronisk lub domów dziecka. Obdarowujemy nim także naszych klientów na co dzień. Dołączamy go do przesyłek z nagrodami oraz mystery boxów dla influencerów.

Wierzymy, że sklepy z odzieżą używaną staną się powszechnym punktem na zakupowej mapie wielu z nas. Obecnie obserwujemy trend związany z zero oraz less waste.  Lumpeksy przeżywają drugą młodość. Mamy nadzieję, że trend ten nie minie, wręcz przeciwnie będzie rósł w siłę. Staramy się, aby maksymalnie spopularyzować wśród naszych odbiorców chęć kupowania ubrań z drugiej ręki. Większość z nich jest w idealnym stanie lub są całkowicie nowe z tak zwanymi ,,metkami”, ponieważ pochodzą ze sklepów outletowych popularnych sieciówek. Chcemy też pokazać, że aby być trendy nie musimy wydawać fortuny pieniędzy na niskiej jakości ubrania produkowanej przez wielkie koncerny modowe. Organizując już kolejną edycję naszego kalendarzowego konkursu, chcemy podtrzymywać popularność second handów i zachęcać naszych odbiorców do łączenia modowej kreatywności z byciem eco.

[wpViralQuiz id=24995]

Głosowanie zakończone!

#czasnabige rusza ze wzmożoną siłą!

To już kolejna edycja naszego #KONKURSU, w którym udział może wziąć każdy <3 Zrób sobie zdjęcie w bigowej stylizacji i koniecznie nas oznacz #czasnabigę #czasnabige A my wyłonimy laureatów! Chcemy z Wami stworzyć kalendarz na rok 2022!
Naszą Ambasadorką jest Sylwia @wsiowa_baba - uczestniczka konkursu z ubiegłego roku 🙂
Tutaj znajdziecie edycję na rok 2021, a tutaj macie regulamin konkursu na rok 2022.

Laureaci Konkursu

Aleksandra - Gniewnaa!

Z zawodu dietetyk kliniczny, a na co dzień mama dwójki dzieci. W wolnym czasie zajmuje się fotografią i grafiką komputerową. Zwariowana i uśmiechnięta kieruje się w życiu mottem "Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana".

Anna - sew.what.now!

Delikatna, dziewczęca i tajemnicza.... Komfortowy styl życia odzwierciedla w swoich stylizacjach. W życiu kieruje się mottem: "Zawsze bądź najlepsza wersją siebie, zamiast gorszą wersją kogoś innego".

Sylwia - Sywlunia_!

Zorganizowana i spokojna Sylwia Kruk w swoich stylizacjach zdecydowanie inspiruje się naturą. Lubi elegancję, ale podkreśla, że ważna jest dla niej wygoda. Z rozważnością zdobywa kolejne szczyty!

Paulina!

Paulina to wielka fanka miejskiego stylu. Aktywnie spędza czas, ale nie oddala się daleko od swojego miejsca na ziemi!

Marta - życie to poezja

Marta jest zawsze uśmiechnięta i szukająca przygody. W życiu zawodowym w pełni poświęca się ideom less waste, a sh to jej drugi dom!

Ania - durajna_an

Anna nie boi się eksperymentów! Lubi łączyć nietypowe wzory i fasony!

Iwona - Dolce Vita!

Pełna wdzięku i charakternego spojrzenia dolce_vita40! Miłośniczka podróży i dobrej kuchni - zawsze kobieca i elegancka.

Edyta !

Mała modelka uchwycona w obiektywie rodzica. To klasyczna młoda piękność z nutą łobuza.

Ania - am.stanczyk

Ania to wzrastajaca modowa gwiazda. Ubrania to jej wielka pasja. Stale podąża za najgorętszymi trendami, publikując świetne stylizacje na swoim Instagramie.

Sandy Sugar Lips!

Wyważony styl vintage zobaczymy u sandy.sugar.lips9. To kobiecość w klasycznym wydaniu. Zrównoważone kolory i zawsze obecny uśmiech na twarzy.

Kaśka !

Kaśka to prawdziwy barwny ptak! Uwielbia styl boho, jej instagram pęka od kreatywnych stylizacji !

Aneta - marcolaneta!

Delikatna i kobieca, Aneta w ślicznej letniej sukience.