Galeria zdjęć

Secondhand w Trzebini - najlepsze secondhandy w polsce

Secondhand w Trzebini - najlepsze secondhandy w polsce

Secondhand w Trzebini - najlepsze secondhandy w polsce

Secondhand w Trzebini - najlepsze secondhandy w polsce

Secondhand w Trzebini - najlepsze secondhandy w polsce

Secondhand w Trzebini - najlepsze secondhandy w polsce

Secondhand w Trzebini - najlepsze secondhandy w polsce

BIGA Trzebinia

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

Pn – Pt 8:00 – 19:00

Sobota i n.handlowa  8:00 – 16:00

Lokalizacja

Nasz secondhand w Trzebini znajduje się na ulicy Kościuszki 43A. Sklep jest dobrze widoczny i można go łatwo znaleźć, ponieważ znajduje się na pasażu handlowym. Nasz sklep również znajduje się blisko ulicy więc jest bardzo łatwy do zlokalizowania.

 

O sklepie

Z zewnątrz od razu widać, że jest to jeden z naszych sklepów dzięki charakterystycznemu dla nas bannerowi nad drzwiami wejściowymi oraz oczywiście, dzięki naszym logotypom. Jeszcze przed tym jak wejdziemy do sklepu, widoczna jest naklejka mówiąca o kilku podstawowych informacjach o towarze. Pomyśleliśmy o wszystkich, więc dla osób które mogą napotkać trudności ze zlokalizowaniem wejścia, nakleiliśmy strzałkę prowadzącą do “serca” sklepu.

Okolica jest bardzo przyjemną i przede wszystkim wszędzie jest blisko. Chcemy zrobić zakupy spożywcze? Mamy sklep obok, chcielibyśmy kupić jakiś drobiazg do domu? Kolejny sklep z takimi usługami jest na wyciągnięcie ręki. Ciekawostką, o której wiedzą tylko mieszkańcy jest to, że nieopodal naszego sklepu znajduje się bardzo popularny sklep mięsny. Do tego sklepu kolejka jest często bardzo długa, można rzec “kilometrowa”, a jeszcze kilka kroków obok mamy piekarnię. Idealne miejsca na uzupełnienie energi po pełnych ekscytacji zakupach, prawda? Secondhand w Trzebini otworzyliśmy 30 sierpnia 2023 roku, co czyni go jednym z naszych najnowszych sklepów.

 

Wygląd i ułożenie

Co znajdziemy w środku? Na samym wejściu przywitają nas piękne, złote manekiny, które są ważnym elementem wystroju naszego sklepu. Po lewej stronie od wejścia znajdziemy półki z różnościami – od książek, po biżuterię, torebki i dodatki. Kolejna rzecz, którą ujrzą nasze oczy będzie drewniana lada. Projektując ladę z kasą zadbaliśmy o to, aby dopełniała wygląd całego sklepu i jednocześnie go uzupełniała. Również zapewniliśmy naszemu personelowi aby na ladzie było wystarczająco dużo miejsca do wygodnej obsługi klientów. Tuż za ladą mamy ekspozytor na biżuterię wraz z lustrem.

W sklepie też znajdziecie dwie przymierzalnie – jeżeli nie jesteście pewni rozmiaru to nie trzeba zastanawiać się czy można, jak i gdzie – przymierzalnie są dostępne dla każdego. Bardzo ważnym elementem wystroju tego sklepu była fototapeta – mamy już taką tradycję, że w każdym nowootwartym sklepie chcemy mieć coś co go nieco wyróżni. W sklepie w Trzebinii postawaliśmy na nasyconą kolorami fototapetę pięknego pejzarzu, która nawiązuje do ręcznie malowanych dzieł najlepszych artystów. Mimo tego, że schemat i ułożenie sklepów w naszej sieci jest ujednolicone to każdy sklep ma “to coś”, co jest warte zapamiętania!

 

Oferta i towar

Jakiś czas temu do naszych sklepów zaczęliśmy wprowadzać “Spadające ceny”. Jest to nowy system sprzedaży, bazujący na konkretnych promocjach każdego dnia – działa on też w secondhandzie w Trzebini. Oczywiście poza spadającymi cenami w sklepie często stosujemy dodatkowe promocje i wyprzedaże. Bardzo ciekawym działem, który pewnie z wielu was zaciekawi jest “Strefa Outlet”. Jak sama nazwa mówi, znajdziecie tam ubrania outletowe w bardzo dobrym stanie. Tak jak w każdym naszym sklepie – znajdziesz zarówno odzież męską, damską, jak i dziecięcą. Biga w Trzebini posiada dział wyceny z odpowiednio wyselekcjonowaną i wycenioną odzieżą. Oczywiście w naszym sklepie znajdziesz również obuwie, plecaki i torebki, biżuterię i przeróżne dodatki jak np. pluszaki. Myśląc o czymś jeszcze innym warto również wspomnieć o elementach wystroju domu bądź rzeczach, które będziemy użytkować w naszym domu – od tego mamy asortyment nazwany “artykuły domowe”. Warto zwracać uwagę na nasze sezonowe wymiany odzieży oraz specjalne dostawy towaru.

 

Udogodnienia

U nas zapłacisz kartą lub BLIKiem. Nie musisz martwić się o to, że idziesz do secondhandu i potrzebujesz gotówki – w Biga to nie problem. Nasz sklep znajduje się na pasażu więc napewno znajdziesz miejsce parkingowe nieopodal naszego sklepu. Dzięki tak dogodnej lokalizacji nie tylko wpadniesz na shopping w secondhandzie, ale też przy okazji zrobisz zakupy spożywcze w pozostałych sklepach w pasażu. Wspomnieliśmy o tym wcześniej, ale przytoczymy to jeszcze raz – 2 przymierzalnie w lumpeksie w Trzebinii są dostępne dla każdego. Widzimy wasze opinie i doceniamy to co nam mówicie, a przymierzalnie to bardzo ważny element sklepu, dlatego znajdują się one też w Trzebini. Mamy też coś dla osób, dla których zakupy są męczące – kącik wypoczynkowy. Niewielki kącik znadujący się po prawej stronie sklepu pozwoli nam na krótki odpoczynek, oraz przy okazji spokojnie usiądziemy aby przymierzyć buty.

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9:00 - 19:00 sb. 9:00 - 16:00

Mapa dojazdu