Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 14.00

Sklep w solnym mieście zlokalizowany jest przy osiedlu Sienkiewicza w budynku, w którym mieści się siedziba Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieliczce. W niedalekiej odległości usytuowane są inne punkty usługowe i handlowe. Na zakupy zapraszamy do naszego lokalu mieszczącego się na parterze.

Klienci mogą wybierać odzież i akcesoria z bogatego asortymentu ubrań damskich, męskich i dziecięcych z wyceny oraz dodatków: obuwie, biżuteria, torebki, plecaki. Odzież w sklepach BIGA jest posegregowana zgodnie z przeznaczeniem oraz rozwieszona na wieszakach, co znacząco ułatwia poszukiwanie ciekawych fasonów dla wszystkich członków rodziny. Dla pełnego komfortu w sklepie są dwie przymierzalnie z lustrami.

Sieć BIGA jest znana z tego, że oferuje nowe i używane ubrania odznaczające się wysoką jakością, pochodzące od znanych producentów odzieżowych. Warto zaznaczyć, że asortyment jest różnorodny i pozwala na kompletowanie wielu, ciekawych zestawów w różnych stylach. Dodatkowo przystępne ceny pozwalają na częste i rozsądne zakupy.

Klienci mogą często uzupełniać własną garderobę, ponieważ cyklicznie organizowane są dostawy nowych kolekcji oraz promocje na wybrany asortyment. Ponadto dokonywane są wymiany produktów zgodnie z nadchodzącą porą roku.

Z wyprzedzeniem, informacje o zniżkach są umieszczane na stronie głównej bigastyl.pl oraz w zakładce Wystawki i promocje. Zachęcamy również na bieżąco śledzić profil na Facebooku (BIGA second hand).

Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką. Fachową poradą i pomocą służy uprzejmy personel.

 

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć