Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 14.00
  1. Lokal na parterze o powierzchni ok. 150 m2 zlokalizowany jest przy jednej z głównych ulic wiodących przez Wisłę. Tuż obok sklepu Biga mieści się dyskont spożywczy. Dla wygody kupujących, którzy podróżują samochodami oferowany jest osobny parking.

Klienci mogą wybierać odzież i akcesoria z bogatego asortymentu ubrań damskich, męskich i dziecięcych z wyceny oraz dodatków: obuwie, biżuteria, torebki, plecaki. Odzież w sklepach BIGA jest posegregowana zgodnie z przeznaczeniem oraz rozwieszona na wieszakach, co znacząco ułatwia poszukiwanie ciekawych fasonów dla wszystkich członków rodziny. Dla pełnego komfortu w sklepie są dwie przymierzalnie z lustrami.

Sieć BIGA jest znana z tego, że oferuje nowe i używane ubrania odznaczające się wysoką jakością, pochodzące od znanych producentów odzieżowych. Przystępne ceny pozwalają na częste i rozsądne zakupy.

Klienci mogą często uzupełniać własną garderobę, ponieważ cyklicznie organizowane są dostawy nowych kolekcji oraz promocje na wybrany asortyment. Nadejście każdej pory roku jest poprzedzone wymianą odzieży zgodną ze zbliżająca się aurą.

Z wyprzedzeniem, informacje o zniżkach są umieszczane na stronie głównej bigastyl.pl oraz w zakładce Wystawki i promocje. Zachęcamy również na bieżąco śledzić profil na Facebooku (BIGA second hand).

Istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką. Fachową poradą i pomocą służy uprzejmy personel.

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć