Lato zbliża się coraz szybciej, a wraz z nim pojawia się ochota na zmianę garderoby. Dla tych, którzy chcą świeżego wyglądu bez konieczności wydawania fortuny, idealnym miejscem na zakupy może okazać się dział WAGI w markowych secondhandach sieci Biga. Odzież sprzedawana na kilogramy może okazać się prawdziwą skarbnicą inspiracji dla poszukiwaczy modnych, unikalnych ubrań.

 

Zakupy na dziale WAGI to nie tylko sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale także sposobność do stworzenia oryginalnej, eklektycznej garderoby. W tym sezonie na topie są kwiatowe printy, pastelowe odcienie i oversize’owe fasony – wszystko to znajdziemy na wieszakach z ubraniami w sklepach z tanią odzieżą używaną. Kupując ciuchy na wagę, nie musimy rezygnować z jakości – wiele rzeczy jest w dobrym stanie, a niektóre wymagają tylko niewielkich napraw czy poprawek. Nie mówiąc już o tym, że wszystkie rzeczy mogą się stać zupełnie nowym ubraniem, jeśli wykażesz się odrobiną umiejętności krawieckich i puścisz wodze wyobraźni!

 

 

Na dziale WAGI znajdziemy zarówno nowoczesne trendy, jak i vintage’owe inspiracje. Dodając do tego odrobinę kreatywności i stylowych dodatków, możemy stworzyć niepowtarzalny look, który przyciągnie spojrzenia i pozwoli wyróżnić się z tłumu. Zabawa modą jest tym fajniejsza, że ciuszki kosztują dosłownie grosze! Jedyne, co musisz zainwestować w takie zakupy – to czas. W secondhandach nie warto się spieszyć, bo można przeoczyć jedną z perełek!

 

Kupowanie na dziale WAGI to także sposób na dbanie o środowisko. Wybierając secondhand, wspieramy recykling i dajemy nowe życie ubraniom, które inaczej trafiłyby na wysypisko śmieci. To ekologiczny sposób na robienie zakupów, który pozwala nam być bardziej świadomymi konsumentami. Większość ubrań dostępnych w tanich sklepach z odzieżą używaną jest w bardzo dobrym stanie, czasem nawet w doskonałym. Choć często zdarzają się również rzeczy uszkodzone – to w 99% można je naprawić, a w 100% można wykorzystać do stworzenia czegoś innego i nowego.

 

Dlatego jeśli szukasz modnego, ekologicznego i ekonomicznego rozwiązania na zmianę swojej garderoby na lato, koniecznie odwiedź dział WAGI w naszych polskich secondhandach. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy sklep i jaka jest aktualna oferta na (kliknij tutaj).  Może okazać się, że wśród starych, zapomnianych ubrań kryje się prawdziwy diament, który odkryjesz dzięki swojej finezyjnej intuicji modowej. Bądź kreatywny, bądź świadomy – i ciesz się piękną, słoneczną pogodą w modnym stylu!

Zobacz pozostałe artykuły