Opublikowano 13 lutego 2017

 

Dwa odcinki programu “Jacyków w Twojej szafie” zostały zrealizowane w sklepach naszej marki.  To właśnie sklepy w Będzinie i Rybniku (ul. Chrobrego) zostały wybrane przez stylistę jako miejsce, gdzie pomagał bohaterkom odnaleźć swój własny styl.

 

Tomasz Jacyków –  stylista i projektant mody w programie „Jacyków w Twojej szafie” przeprowadza prawdziwą rewolucję w szafie kobiet.

Gdańsk, Warszawa, Będzin, Zakopane…  stylista przemierza setki kilometrów i doradza kobietom, jak ubrać się modnie i stylowo, nie wydając przy tym fortuny. Podpowiada Paniom, jak przy pomocy kilku prostych sposobów można odświeżyć swoją garderobę. Efektem wizyty stylisty jest przygotowanie trzech indywidualnych stylizacji pasujących do stylu życia i charakteru uczestniczek programu.

Program jest emitowany na antenie Polsat Cafe.

 

Sklep Biga w Będzinie jest największym w naszej sieci, sala sprzedażowa to aż 2600 m2 powierzchni. Jest czynny 7 dni w tygodniu. Asortyment został podzielony na działy, ułożony na wieszakach oraz w boksach. Oferujemy m.in. odzież damską, męską, dziecięcą, dodatki, jak również artykuły domowe.

Sklep w Rybniku położony jest w centrum miasta, w domu handlowym Hermes. W ofercie posiadamy odzież wycenioną oraz na wagę. Sklep wyróżnia specjalnie wydzielona strefa dziecka, gdzie aż 500m2 jest przeznaczone na odzież dziecięcą.

Z myślą o najmłodszych w obu sklepach przygotowaliśmy kącik dla dzieci z placem zabaw oraz strefą bajek.

Zobacz pozostałe artykuły