Galeria zdjęć

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Sklep secondhand Biga Opole - polska sieć sklepów

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin - secondhandy śląsk

Biga Będzin

powierzchnia 2600m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

dział WAGI

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 20:00

Sobota 9:00 – 20:00

Lokalizacja DMS:
50º 19′ 30.386″ N
19º 8′ 34.38″ E

dostosowany do wózków dziecięcych

podjazd dla niepełnosprawnych

LOKALIZACJA

Sklep Biga w Będzinie zlokalizowany jest przy ulicy Paryskiej 2, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 910 w południowej części Polski w województwie śląskim, łączącej Będzin z Dabrową Górniczą. Tuż obok budynku mieści się sklep Eurocash oraz tor kartingowy Power Karting. W poprzednich latach w tej lokalizacji znajdowała się zajezdnia tramwajowa, która zlikwidowana została w 1978 roku.

Współrzędne BIGA Będzin: DMS: 50º 19′ 30.386″ N 19º 8′ 34.38″ E.

O SKLEPIE

Sklep BIGA w Będzinie postanowiono otworzyć w roku 2011 w parterowym pawilonie handlowym, w którym na zakupowe szaleństwa przeznaczonych jest aż 2600 m2.

Największy, wielkopowierzchniowy secondhand sieci Biga, który jest czynny od poniedziałku do soboty oraz w każdą niedzielę handlową, zaprasza na zakupy. W tygodniu sklep jest otwarty w godzinach 9:00 – 20:00, co umożliwia zrobienie zakupów osobom spoza Będzina,  które do pokonania mają większe odległości. Stonowany wystrój sklepu pozwoli w spokoju zrobić zakupy, a zielone i roślinne dodatki pomogą w odzieżowych dylematach.

Do dyspozycji odwiedzających BIGA w Będzinie jest dodatkowo automat z kawą oraz wygodne sofy.

OFERTA

Secondhand Biga Będzin oferuje odzież outletową oraz używaną; oryginalną i wysokiej jakości.  Damską, męską i dziecięca z podziałem na wycenioną oraz sprzedawaną na wagę. Dostępne są działy z sukienkami, spódnicami, koszulami, bluzkami, swetrami i spodniami. Organizowanie licznych promocji oraz wystawek tematycznych poszczególnego asortymentu, np.  kurtek, spodni czy obuwia, odbywa się regularnie. Poszczególny asortyment ma swoje oznaczenie, dzięki czemu klienci mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujący ich towar. Dostępne są również wyselekcjonowane grupy towarowe, jak DS. Modernn, RIV, As i OZ. Co się za nimi kryje? Takie informacje klienci mogą uzyskać po wizycie w sklepie. Dodatkowo została wydzielona specjalna powierzchnia prezentująca obuwie oraz strefa relaksu, w której można znaleźć wiele propozycji książkowych. Sklep oferuje duży wybór biżuterii starannie wyeksponowanej na ladzie oraz specjalnie do tego przeznaczonych stojakach.

UDOGODNIENIA

Sklep Biga w Będzinie to również wymarzone miejsce na rodzinne zakupy. W sklepie jest wydzielona osobna strefa z odzieżą dla dzieci w każdym wieku. Dodatkowo dla najmłodszych klientów sklep przygotował duży plac zabaw z sofą i telewizorem oraz materiałami do rysowania i zabawkami. Dzieci mogą tu beztrosko spędzić czas, a rodzice zrobić zakupy bez pośpiechu.

Komfort zakupów zapewniają przymierzalnie z lustrami, a miła obsługa zawsze chętnie służy pomocą i fachowym doradztwem. Sala sprzedażowa znajduje się na parterze, więc zakupy mogą tu bez przeszkód robić osoby niepełnosprawne. Przy sklepie dostępny jest parking wyznaczony dla klientów sklepu, darmowe szafki depozytowe oraz toaleta.

SOCIAL MEDIA

Klienci mogą być na bieżąco z ofertą sklepu bez wychodzenia z domu. Aktualne promocje i najnowsze dostawy ogłaszane są regularnie na stronie internetowej www.bigastyl.pl. Informacje można znaleźć  również na facebooku i instagramie, gdzie dodatkowo prezentowane są zdjęcia dostępnego towaru.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Będzin to jedno z najstarszych miast województwa małopolskiego i śląskiego. Ugości nas nie tylko swoimi zabytkami, ale również zaoferuje wiele terenów zielonych, gdzie po pracowitym tygodniu możemy oddać się zdrowemu relaksowi. Pochodzenie nazwy miasta Będzin po dziś dzień budzi wątpliwości. W źródłach historycznych znaleźć można kilka wyjaśnień, a sami mieszkańcy mówią o trzech, według nich, najbardziej prawdopodobnych.
Jedna z teorii na temat etymologii nazwy miasta mówi, że „Będzin” wywodzi się od imienia pewnego jegomościa, którego zwano „Będą” lub „Będzan”. Z kolei w mieście oraz wśród naszych klientów krąży często wspominana legenda, jakoby Kazimierz II Wielki miał wypowiedzieć słowa: Tam rosną dąbrowy, tam sosnowy, tutaj będziem My, tam Pogoń, a tam czeladź nasza, a jeżeli tu mało będzie to reszta stanie za górą. W myśl drugiej teorii od słowa „będziem” pochodzić miała nazwa miasta. Trzecia natomiast nawiązuje do „Słownika Geograficznego Królestwa Polskiego”, według którego nazwa  pochodzi od odmiany słów „być” i „bądź”.


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Będzin w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9:00 - 20:00 sb. 9:00 - 20:00 nd. handlowa 10:00-18:00

Mapa dojazdu