Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00-17.00 sb. 9.00-14.00

Sklep zlokalizowany w samym centrum miasta, nieopodal najstarszej części Brzegu. Lokal przy ulicy Dzierżonia 6 ma powierzchnię 200 m2, a w sąsiedztwie znajdują się inne punkty handlowe i usługowe. Do Bigi w Brzegu łatwo trafić, ponieważ sala sprzedażowa mieści się na parterze, a zmotoryzowani klienci mogą korzystać z parkingu.

 

Sklep oferuje szeroki wybór odzieży z wyceny – damskiej, męskiej i dziecięcej, a także biżuterię i dodatki, obuwie, zabawki oraz akcesoria domowe. Cały asortyment jest wyeksponowany na wieszakach oraz oznaczony zgodnie z kategorią ubrań, np. sukienki, żakiety, koszule, co znacznie ułatwia ich przeglądanie. Lokal dysponuje dwiema przymierzalniami z lustrami. Proponowane modne fasony pozwalają na tworzenie unikatowych stylizacji. Sieć BIGA przełamuje stereotyp związany z tanią odzieżą, pokazując że wysoka jakość i znane marki mogą iść w parze z atrakcyjną ceną.

Do naszego lokalu warto często zaglądać, ponieważ cyklicznie organizowane są dostawy i promocje, które pozwalają urozmaicić garderobę całej rodziny. Kolekcje odzieży są wymieniane zgodnie z nadchodzącą porą roku.

Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką. Fachową poradą w doborze odpowiednich ubrań zawsze służy uprzejmy personel.

 

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć