Galeria zdjęć

Biga Bytom - Bigastyl.pl

Biga Bytom - Bigastyl.pl

Biga Bytom - Bigastyl.pl

Biga Bytom - Bigastyl.pl

Biga Bytom - Bigastyl.pl

Biga Bytom - Bigastyl.pl

Biga Bytom

powierzchnia 200m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 18:00

Sobota 9:00 – 16:00

Lokalizacja DMS:
50º 20′ 53.484″ N
18º 55′ 13.987″ E

LOKALIZACJA

Sklep Biga w Bytomiu zlokalizowany jest przy ul. Józefa Jainty 24. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego „Agora”. To ścisłe centrum miasta Bytom. Sklep charakteryzuje się dobrą lokalizacją.

Współrzędne Biga Bytom: DMS: 50.34797668622122, 18.9199834888497

O SKLEPIE

Sklep Biga mieści się w świeżo odnowionym lokalu. Wejście do sklepu jest bezpośrednio z głównego deptaka, dzięki czemu mamy ułatwiony dostęp dla osób niepełnosprawnych, starszych i rodziców z wózkami dziecięcymi. Jego powierzchnia wynosi około 200 m². Sklep działa od 2007 roku.

Sieć BIGA stara się, aby każdy sklep był inny od pozostałych. Jako kolorowy ptak polskiej branży second hand i tym razem w nowym lokalu pojawiły się zaskakujące elementy wystroju. Za główną inspirację posłużyła zabytkowa Mozaika. Klienci na wstępie powitani zostają przez nowoczesny wystrój, którego, detale podkreślają niezwykłość miejsca. Na głównej ścianie, znajdziemy wspomnianą wcześniej kolorową mozaikę, na pozostałych ścianach znajdują się plakaty, które idealnie uzupełniają wnętrze .

OFERTA

Sklep Biga w Bytomiu eksponuje swoją odzież wyłącznie na wieszakach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na wyposażeniu znajdziemy odzież damską, męską, dziecięcą, XXL, a także dodatki: torebki, plecaki, obuwie, apaszki i oczywiście biżuteria. Więc skompletowanie pełnych zestawów nie powinno być problemem ? Dodatkowo klienci znajdą tutaj szeroki wachlarz piżam, od tych aksamitnych, atłasowych, aż po ciepłe frote. Idealnym zwieńczeniem shoppingu będzie wizyta w kąciku z artykułami domowymi. Organizowane są tu liczne promocje, które najczęściej pojawiają się w czwartki oraz wystawki tematyczne poszczególnego asortymentu np. apaszki, odzież XXL, koszule itd.

UDOGODNIENIA

Komfort zakupów zapewnia przymierzalnia z lustrem umieszczona w centralnej części sklepu. Dla fanów literatury jest kącik czytelniczy z fotelem, stolikiem i biblioteczką. Dodatkowym udogodnieniem, zwłaszcza dla kierowców jest ogólnodostępny parking znajdujący się w pobliżu. W sklepie jest możliwość płatności kartą.

SOCIAL MEDIA

W sklepie BIGA Bytom organizowane są liczne promocje i wystawki. O wszelkich zmianach, nowych dostawach towaru czy wydarzeniach, jakie planowane są w sieci BIGA Klienci przeczytają na portalach społecznościowych Facebook lub Instagram, a także w zakładce Wystawki / Promocje na stronie www.bigastyl.pl.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Bytom jest jednym z najstarszych miast Górnego Śląska, niegdyś siedziba książąt piastowskich, dzisiaj miejsce, gdzie prym wiodą przemysł i handel. Rozbark, Miechowice, Szombierki, Centrum, Łagiewniki, Powstańców Śląskich i Bobrek – to siedem dużych kopalń, które kiedyś funkcjonowały na terenie miasta Bytom. Obecnie miasto reprezentują dwie, wymienione jako ostatnie.
Jedną z przodujących gałęzi gospodarki jest już wspomniany handel. Bytom posiada długoletnie tradycje w tym zakresie i z dumą je kontynuuje. Największy ośrodek handlu bytomskiego skoncentrowany jest wokół rynku oraz centrum miasta i tutaj sklep Biga zabiera swój głos, znajdziecie nas około 100 metrów od rynku na ulicy Józefa Jainty 24.

Serdecznie zapraszamy!


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Bytom w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 16.00 nd. 9.00-16.00

Mapa dojazdu