Galeria zdjęć

Biga Bytom

powierzchnia 1000m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

dział WAGI

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 18:00

Sobota 9:00 – 15:00

Lokalizacja DMS:
50º 20′ 53.484″ N
18º 55′ 13.987″ E

LOKALIZACJA

Sklep Biga w Bytomiu zlokalizowany jest przy ul. Browarnianej 2. To duży budynek, do którego wejście znajduje się w dziedzińcu. Znajduje się w pobliżu Centrum Handlowo – Usługowego „Agora”. To ścisłe centrum miasta Bytom.

O SKLEPIE

Sklep Biga mieści się w lokalu, który ma dwa piętra. Jest to jeden z większych obiektów sieci Biga, bo ma około 1000 m2 powierzchni. Na parterze znajdziemy dział wagi, a na pierwszym piętrze dział wyceny. Sklep działa od 2007 roku.

Współrzędne Biga Bytom: DMS: 50º 20′ 53.484″ N 18º 55′ 13.987″ E.

OFERTA

Sklep Biga w Bytomiu wyposażony jest również w ogrom biżuterii, takiej jak bransoletki, pierścionki i naszyjniki. Ważnym asortymentem sklepu Biga są również zabawki, personel sklepu dba o to, aby najmłodsi zawsze znaleźli coś dla siebie.
Organizowane są tu liczne promocje, które najczęściej pojawiają się w czwartki oraz wystawki tematyczne poszczególnego asortymentu np. apaszki, odzież XXL, koszule itd. Wszystkie ubrania są wyeksponowane na wieszakach.

Na parterze Bigi w Bytomiu znajdziemy dział wagi z odzieżą damską i męską. Na żółtych wieszakach znajdują się męskie spodnie, damskie bryczesy, koszule, bluzki, a także okrycia wierzchnie, jak płaszcze i kurtki. Niezbędnym dopełnieniem będzie obuwie oraz dodatki. Wszystko to w cenie ustalonej za jeden kilogram. Z kolei pierwsze piętro podzielone jest na dwie przestronne sale. Jedna to dział wyceny, gdzie czerwone wieszaki prezentują wszystkie części garderoby, poczynając od bielizny, przez swetry, spódnice, sukienki, aż po czapki i szaliki. Wszystko zależy od pory roku! Druga, to nadal dział wyceny, ale już bardziej spersonalizowany. Tutaj zakupowemu szaleństwu będą mogły oddać się osoby w rozmiarze plus size, ponieważ sklep odzieżowy Biga Bytom oferuje duży wybór odzieży XXL. Dodatkowo klienci znajdą tutaj szeroki wachlarz piżam, od tych aksamitnych, atłasowych, aż po ciepłe frote. Idealnym zwieńczeniem shoppingu będzie wizyta w kąciku z artykułami domowymi. Biga ma w swojej ofercie nie tylko tak zwane domowe „duże”, czyli kołdry, poduszki, poszwy na kołdry, koce i firany i zasłony, ale także domowe „małe”, przez co rozumiemy serwetki, obrusy, bieżniki oraz inne drobne tkaniny.

Cały asortyment ma swoje oznaczenie – na dziale wagi będą nim żółte wieszaki, na których zawieszona jest odzież, a na dziale wyceny – wieszaki czerwone, dodatkowo, każda wyceniona rzecz posiada swoją metkę z ceną. Przy każdym stojaku znajdują się również tabliczki asortymentowe, informujące klientów, jaki rodzaj odzieży znajduje się na wieszakach, dzięki czemu mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujący ich towar.

UDOGODNIENIA

Komfort zakupów zapewniają przymierzalnie z lustrami umieszczone na każdym piętrze sklepu. Dla najmłodszych dostępny jest kącik dziecka z krzesełkami i materiałami do rysowania. Tutaj dzieci mogą się ze sobą integrować i miło spędzić czas na zabawie, aby rodzice w tym czasie mogli spokojnie zrobić zakupy.
Sklep posiada szafki depozytowe, gdzie klienci mogą zostawić swoje rzeczy prywatne. Dodatkowym udogodnieniem, zwłaszcza dla kierowców jest ogólnodostępny parking znajdujący się w pobliżu. W sklepie jest możliwość płatności kartą.

SOCIAL MEDIA

W sklepie BIGA Bytom organizowane są liczne promocje i wystawki. O wszelkich zmianach, nowych dostawach towaru czy wydarzeniach, jakie planowane są w sieci BIGA Klienci przeczytają na portalach społecznościowych Facebook lub Instagram, a także w zakładce Wystawki / Promocje na stronie www.bigastyl.pl.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Bytom jest jednym z najstarszych miast Górnego Śląska, niegdyś siedziba książąt piastowskich, dzisiaj miejsce, gdzie prym wiodą przemysł i handel. Rozbark, Miechowice, Szombierki, Centrum, Łagiewniki, Powstańców Śląskich i Bobrek – to siedem dużych kopalń, które kiedyś funkcjonowały na terenie miasta Bytom. Obecnie miasto reprezentują dwie, wymienione jako ostatnie.
Jedną z przodujących gałęzi gospodarki jest już wspomniany handel. Bytom posiada długoletnie tradycje w tym zakresie i z dumą je kontynuuje. Największy ośrodek handlu bytomskiego skoncentrowany jest wokół rynku oraz centrum miasta i tutaj sklep Biga zabiera swój głos. Około 100 metrów od rynku znajduje się ulica Browarniana wraz z secondhandem  Biga.

Serdecznie zapraszamy!


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Bytom w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 15.00

Mapa dojazdu