Galeria zdjęć

Sklep Biga Grudziądz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Grudziądz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Grudziądz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Grudziądz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Grudziądz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Grudziądz - Bigastyl.pl

BIGA Grudziądz

powierzchnia 100m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

 

 

 

 

Pn – Pt 9:00 – 17:00

Sobota 9:00 -14:00

Lokalizacja DMS:
53º 29′ 33.235″ N
18º 45′ 7.474″ E

klimatyzacja

dostosowany do wózków dziecięcych

podjazd dla niepełnosprawnych

LOKALIZACJA

Sklep Biga w Grudziądzu zlokalizowany jest przy ulicy Groblowej 15 w samym centrum Grudziądza, nieopodal rynku i najstarszej części miasta, w sąsiedztwie wielu punktów handlowych i usługowych. Z ulicy Groblowej to jedynie 10 minut drogi do Błoni Nadwiślańskich.

Współrzędne Biga Grudziądz: DMS: 53º 29′ 33.235″ N 18º 45′ 7.474″ E

O SKLEPIE

Lokal ma powierzchnię 100 m2, co sprawia, że jest on przestronny i przytulny zarazem. Sklepowe witryny wpuszczają dużo światła i nie pozwalają przechodniom przeoczyć outletu. Biga Grudziądz znajduje się na parterze, w otoczeniu zabytkowych kamienic, przy głównej drodze. Sklep działa od 2017 roku.

OFERTA

Biga w Grudziądzu proponuje szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz bogatą gamę dodatków, biżuterii, obuwia i artykułów domowych. Oferowany towar to ubrania nowe i używane. Kupujący mogą poszukiwać modnych fasonów i modeli na wieszakach w oznaczonych kategoriach, między innymi: sukienki, żakiety, spódnice, spodnie, odzież dziecięca, koszule czy marynarki. Biga to sieć secondhand, której jakość znana jest w  całej Polsce. Zakupy w sklepie odzieżowym w Grudziądzu pozwalają na znaczne wzbogacenie swojej garderoby o rzeczy wysokiej jakości w rozsądnych cenach.

Cyklicznie organizowane promocje pozwalają na zakupy w niskich cenach, a systematyczne dostawy towarów zapewniają dostępność modowych perełek. 

W sieci Biga klienci zaopatrzą się w każdy rodzaj odzieży, dodatków, ale również zadbają o swój dom. Na półkach często znaleźć można artykuły domowe oraz akcesoria.

System spadkowej ceny:

Poniedziałek: -40%
Wtorek: 6zł/szt
Środa: Nowy Towar
Czwartek: -10%
Piątek: -20%
Sobota: -30%

UDOGODNIENIA

Lokal jest przyjazny dla dzieci, które podczas zakupów mogą spędzić miło czas w kąciku zabaw stworzonym specjalnie dla nich. W oznaczonym miejscu czekają na nie kolorowanki, kredki i zabawki.

Ze względu na to, że sieć Biga zawsze dba o zadowolenie swoich klientów, w sklepie znajdują się wygodne i przestronne przymierzalnie, w których można sprawdzić, czy wybrany rozmiar jest odpowiedni. Duże lustra, w których kupujący mogą się oglądać, stworzone są w proporcjach 1:1, czyli odbicie, które klient zobaczy w lustrze oddawać będzie stan rzeczywisty.

Dzięki usytuowaniu sklepu na parterze do lokalu bez problemu mogą wjechać klienci z wózkami dziecięcymi oraz osoby niepełnosprawne. Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką. Profesjonalna obsługa sklepu zawsze służy radą i życzliwą pomocą.

Nowa dostawa asortymentu sklepu będzie realizowana w trybie cotygodniowej wymiany towaru. Dodatkowo z każdym dniem począwszy od poniedziałku ceny odzieży oraz dodatków będą spadać według schematu:

Poniedziałek – 60% ceny

Wtorek – 6 zł/szt

Środa-Nowy Towar

Czwartek – 90% ceny

Piątek – 80% ceny

Sobota – 70% ceny

SOCIAL MEDIA

W sklepie co tydzień pojawia się nowa wystawka, tj. nowa dostawa konkretnego rodzaju asortymentu. Klienci mogą być na bieżąco, śledząc fanpage na Facebooku i Instagramie. To tutaj umieszczane są wszelkie informacje o dostawach towaru, wymianach sezonowych czy akcjach promocyjnych. Dodatkowo na kontach społecznościowych Biga Grudziądz można przeglądać aktualne zdjęcia produktów.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Grudziądz to urocze miasto usytuowane na Pomorzu Nadwiślańskim. Ten teren to malownicze miejsce położone na prawym brzegu Wisły. Miasto słynie z murów obronnych oraz Bramy Wodnej. Z historii wiemy, że Grudziądz bronił się przed Szwedami przez 7 lat. Mieszkańcom powoli kończyły się zapasy i pomysły na utrzymanie obrony. Wtedy wśród walczących zrodził się plan, żeby do armaty wsadzić łeb ostatniego wołu i kawałek chleba. Jak pomyślano, tak zrobiono i nietypową amunicję wystrzelono z działa na drugi brzeg Wisły. Pomysł okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Okupanci zobaczywszy, że mieszkańcy Grudziądza oddali jedzenie, uznali że posiadają oni jeszcze niezliczoną ilość zapasów, w związku z czym mogą się jeszcze bronić przez długi czas…. To była idealna taktyka na zmylenie przeciwnika.

Od tego momentu mówi się, że w Grudziądzu powstają najlepsze pomysły.


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Grudziądz w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00-17.00 sb. 9.00-14.00

Mapa dojazdu