Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00-17.00 sb. 9.00-14.00

Sklep zlokalizowany jest w samym centrum Grudziądza, nieopodal Rynku i najstarszej części miasta, w sąsiedztwie wielu punktów handlowych i usługowych. Lokal ma powierzchnię 100m2, duże witryny które nie pozwalają przechodniom przeoczyć naszego sklepu. Sklep znajduje się na parterze, co ułatwia zakupy klientom z wózkami.

Biga proponuje szeroki asortyment odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz bogatą gamę dodatków, biżuterii, obuwia, artykułów domowych. Oferowany towar ubrań nowych i używanych pochodzi z wyceny. Kupujący mogą poszukiwać modnych fasonów i modeli na wieszakach, w oznaczonych kategoriach m.in.: sukienki, żakiety, spódnice, spodnie, odzież dziecięca, koszule, marynarki itd. Zakupy w sklepie Biga pozwalają na znaczne powiększenie swoje garderoby o rzeczy wysokiej jakości w rozsądnych cenach.

Lokal jest przyjazny dla maluchów, które podczas zakupów dorosłych mogą spędzić mile czas w kąciku zabaw stworzonym specjalnie dla nich. W oznaczonym miejscu na dzieci czekają m.in. kolorowe rysunki, kredki i zabawki.

Cyklicznie organizowane promocje pozwalają na zakupy w niskich cenach, a systematyczne dostawy towarów zapewniają dostępność „modowych perełek”. Warto na bieżąco śledzić profil na Facebooku (BIGA second hand) oraz odwiedzać naszą stronę internetową, gdzie w zakładce „Wystawki i promocje” znajdują się informacje o aktualnych dostawach i rabatach.
Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką. Pomocą i dobrą radą zawsze służą uprzejme sprzedawczynie.

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć