Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 15.00

Sklep o powierzchni 800 m² zlokalizowany jest blisko centrum miasta przy ul. Armii Krajowej 25. Znajduje się na pierwszym piętrze budynku, nad Polo Marketem.

Powierzchnia handlowa jest podzielona na trzy części: pierwsza zawiera odzież dziecięcą, bieliznę, obuwie i zabawki, druga to odzież wyceniona (damska i męska) oraz trzecia, którą zajmuje odzież z wagi (damska, męska i dziecięca). Sklep organizuje cykliczne wystawki tematyczne danych artykułów np. koszule, swetry, torebki oraz częste promocje.

Wszystkie ubrania są wyeksponowane na wieszakach, cały asortyment ma swoje oznaczenie, dzięki czemu klienci mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujący ich towar. Sklep posiada także osobny dział z odzieżą XXL oraz biżuterię atrakcyjnie prezentowaną na stojakach. Komfort zakupów zapewniają przymierzalnie z lustrami, a miła obsługa zawsze chętnie służy fachowym doradztwem i pomocą.

Dla najmłodszych klientów sklep przygotował kącik dla dzieci, z krzesełkami i materiałami do rysowania, gdzie rodzice mogą zostawić swoje pociechy i spokojnie robić zakupy.

Do dyspozycji klientów parking w pobliżu budynku.

W sklepie jest możliwość płatności kartą.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć

dav

dav

cof