Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 14.00

Sala sprzedażowa naszego sklepu ma powierzchnię niespełna 200 m2, na których oferujemy atrakcyjną odzież nową i używaną. Dogodna lokalizacja w pobliżu ścisłego centrum pozwala klientom, na częste odwiedzane naszego lokalu. Mieszkańcy Mikołowa i okolic mogą korzystać z szerokiego asortymentu odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej z wyceny.

Sklep mieści się na pierwszym piętrze budynku, w którym są ulokowane także inne punkty usługowe. Tuż przy wejściu znajduje się parking.

W sklepie Biga oprócz ubrań dla wszystkich członków rodziny oferujemy szeroką gamę dodatków: biżuteria, torebki, paski, obuwie. Odzież w lokalu jest wyeksponowana na wieszakach i posegregowana zgodnie z podziałem na: odzież damską, męską i dziecięcą, co ułatwia przeglądanie i wyszukanie odpowiednich dla siebie fasonów. Systematyczne dostawy ubrań i dodatków zapewniają, że w naszych sklepach można zawsze znaleźć modne fasony. Kolekcje odzieży są wymieniane zgodnie z nadchodzącą porą roku. Ponadto komfort zakupów zapewniają dwie przymierzalnie z lustrami.

Sieć BIGA jest znana z tego, że oferuje nowe i używane ubrania odznaczające się wysoką jakością, pochodzące od znanych producentów odzieżowych. Warto zaznaczyć, że asortyment jest różnorodny i pozwala na kompletowanie wielu, ciekawych zestawów w różnych stylach.

Z wyprzedzeniem, informacje o zniżkach są umieszczane na stronie głównej bigastyl.pl oraz w zakładce Wystawki i promocje. Zachęcamy również na bieżąco śledzić profil na Facebooku (BIGA second hand).

Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką. Ponadto pomocą w dokonywaniu zakupów służy uprzejmy personel.

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć