Galeria zdjęć

Sklep Biga Mysłowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Mysłowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Mysłowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Mysłowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Mysłowice - Bigastyl.pl

Biga Mysłowice - Bigastyl.pl

Biga Mysłowice

powierzchnia 170m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

dział WAGI

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 17:00

Sobota 9:00 -13:00

Lokalizacja DMS:
50º 11′ 18.084″ N
19º 6′ 5.976″ E

LOKALIZACJA

Sklep Biga Mysłowice zlokalizowany jest w dzielnicy Wesoła, PRZY ULICY 11 Listopada 3.  Na południe od autostrady A4, na wschód od drogi krajowej nr 86 oraz na zachód od drogi krajowej S1.
Współrzędne Biga Mysłowice: DMS: 50º 11′ 18.084″ N 19º 6′ 5.976″ E

O SKLEPIE

Szeroki wybór odzieży i dodatków, wysoka jakość, pomocna obsługa i przyjazne otoczenie czeka na klientów w sklepie Biga Mysłowice.  Mieści się w budynku Delikatesów Centrum. W pobliżu znajduje się plac zabaw. Sklep o powierzchni 170 metrów kwadratowych otwarty został w 2015 roku.

OFERTA

Sklep oferuje odzież wycenioną oraz sprzedawaną na wagę. Odzież w sklepach Biga jest posegregowana zgodnie z przeznaczeniem oraz rozwieszona na wieszakach, co znacząco ułatwia poszukiwanie ciekawych fasonów dla wszystkich członków rodziny. Dla pełnego komfortu w sklepie są trzy przymierzalnie z lustrami. W sklepie każdy ubierze się stylowo i nie wyda fortuny na ubrania i dodatki. Dzieci mają tu  swój kącik, gdzie podczas zakupów mogą poczytać książeczkę lub pokolorować obrazki. W sklepie Biga Mysłowice ubierze się także każdy pan. Sieć Biga oferuje szeroki wachlarz odzieży, poczynając od zestawów sportowych po klasyczne koszule czy marynarki. Znajdą się nawet krawat i eleganckie buty do kompletu. W sklepie często pojawia się także odzież outletowa znanych marek i światowych projektantów.

SOCIAL MEDIA

Informacje o zniżkach, promocjach i nowej dostawie umieszczane są na stronie bigastyl.pl w zakładce „Wystawki i Promocje”. Na bieżąco są umieszczane zdjęcia na Facebooku i Instagramie.

UDOGODNIENIA

Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą, blikiem lub gotówką. Fachową poradą i pomocą służy uprzejmy personel. Do dyspozycji kupujących są szafki depozytowe oraz ogólnodostępny parking w pobliżu budynku.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Miasto znajduje się na południu Polski na Wyżynie Śląskiej (na historycznym Górnym Śląsku). Do dziś zachowało się w Mysłowicach kilka budynków świadczących o średniowiecznym pochodzeniu miasta. Najstarszym budynkiem murowanym jest stojący do dziś w pobliżu Rynku kościół farny pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Za jego średniowiecznym rodowodem przemawiają ostrołukowe otwory w przyziemiu, a także strzeliste otwory okienne w południowej ścianie nawy. Drugim w kolejności budynkiem murowanym jest barokowo-klasycystyczny kościół filialny pod wezwaniem św. Krzyża.

Serdecznie zapraszamy!


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Mysłowice w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 17.00 sb. 9.00 - 13.00

Mapa dojazdu