Galeria zdjęć

Sklep Biga Połaniec - Bigastyl.pl

Sklep Biga Połaniec - Bigastyl.pl

Sklep Biga Połaniec - Bigastyl.pl

Sklep Biga Połaniec - Bigastyl.pl

Sklep Biga Połaniec - Bigastyl.pl

Sklep Biga Połaniec - Bigastyl.pl

Biga Połaniec

powierzchnia 160m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 17:30

Sobota 9:00 -14:00

Lokalizacja DMS:
50º 25′ 36.516″ N
21º 16′ 56.627″ E

dostosowany do wózków dziecięcych

podjazd dla niepełnosprawnych

LOKALIZACJA

Secondhand Biga w Połańcu można znaleźć pod adresem ul. Madalińskiego 2. Sklep charakteryzuje się dobrą lokalizacją. Bliskość zarówno osiedli, jak i drogi krajowej o numerze 79, pozwala na bezproblemowy dojazd zarówno mieszkańcom, jak i osobom przyjeżdżającym z daleka.

Współrzędne Biga Połaniec: DMS: 50º 25′ 36.516″ N 21º 16′ 56.627″ E

O SKLEPIE

Połaniecka Biga to przytulny sklep mieszczący się w pobliżu osiedla mieszkaniowego. Nie wygląda, jak typowy secondhand: jasne ściany, duże okna i dobre oświetlenie sprawiają, że sala sprzedażowa wygląda na większą. Niewielkie półki z książkami, pluszakami i dodatkami znajdujące się w pobliżu kas wprowadzają domowy nastrój.  W niedalekim sąsiedztwie Bigi znajdują się liczne sklepy spożywcze i wielobranżowe, galeria handlowa, pływalnia „Delfin”, restauracje i apteka. Atrakcje turystyczne w pobliżu to między innymi: urokliwy Rynek w Połańcu (1km), Kopiec Kościuszki (700 metrów), Panorama Nadwiślańska – Tarasy Widokowe (1,2km) czy park rekreacyjny przy muszli koncertowej –  idealne miejsce na rodzinny odpoczynek, z polową siłownią, skateparkiem, placem zabaw, a także wielkimi modelami dinozaurów. Sklep ma powierzchnię 160 metry kwadratowe i otworzony został w 2016 roku.

OFERTA

W sklepie outletowym Biga w Połańcu znaleźć można odzież wycenioną z podziałem na: damską, męską i dziecięcą. Cały asortyment znajduje się na wieszakach i jest podzielony na mniejsze działy, co ułatwia szukanie określonej części garderoby. Wśród nich można odszukać: sukienki, spodnie, koszule, kurtki, bluzki, sportową i wiele więcej! Różnorodność wzorów, fasonów i kolorów pozwala na tworzenie modnych stylizacji i uzupełnianie braków ze swojej szafy. Wiele klientów Bigi szybko przekonało się, że można tutaj stworzyć strój na każdą okazję – do biura, na siłownię czy nawet na imprezę!

Nie można nie wspomnieć o wyjątkowych dodatkach dostępnych w połanieckiej Bidze. Sklep oferuje różnorodną biżuterię rozwieszoną na stojakach w pobliżu kasy. Do Bigi warto zaglądać w każdym sezonie, bo oferowane obuwie jest zgodne z porą roku. Ale odzież i buty to nie wszystko! Damski i męski outfit nie byłby kompletny bez czapki, szalika, krawata, czy torebki. Biga Połaniec ma do zaoferowania wszystkie niezbędne akcesoria dla pań i panów, a nawet dzieci.

UDOGODNIENIA

Komfort zakupów zapewnia przymierzalnia z dużym lustrem, a miła obsługa zawsze chętnie służy wszelką pomocą. Przy budynku znajduje się parking dla klientów Bigi. W sklepie jest możliwość płatności zarówno gotówką, jak i kartą, Blikiem.

SOCIAL MEDIA

Organizowane są  cotygodniowe promocje i wystawki tematyczne poszczególnego asortymentu. Więcej informacji dostępnych w zakładce „wystawki i promocje” na stronie www.bigastyl.pl oraz na profilu na Facebooku (LINK) i Instagramie (LINK), gdzie umieszczane są także zdjęcia najnowszych dostaw i stylizacji.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Z pochodzeniem nazwy miasta Połaniec wiąże się zadziwiająca legenda. Za czasów panowania Bolesława Chrobrego, w lasach mieszkały różne zwierzęta, a Połaniec był niewielką osadą drwali. Mieściła się w wielkim borze, pełnym ogromnych prastarych drzew, pokrytych mchem i dającym kryjówki lisom, dzikom, sarnom i jeleniom. Tereny te uwielbiane były przez wielu możnych myśliwych, niejednokrotnie odwiedzali to miejsce wraz ze swoją świtą i zawsze chwalili piękne i pełne zwierzyny bory. Pewnego dnia przez osadę przechodzili podróżni rolnicy, poszukujący miejsca do zamieszkania. Było ciepłe letnie popołudnie, więc zmęczeni wędrowcy chętnie przysiedli na kamieniu, podziwiając piękno lasu. Mimo zachwytów nie mogli się tutaj osiedlić, bo nie mieliby, jak uprawiać warzyw i zboża. Jeden z nich powiedział:

– Pola nic, same lasy i bory, to nie dla nas miejsce, musimy iść dalej.

Usłyszał te słowa jeden z zapracowanych drwali i odpowiedział wędrowcowi:

– Z lasem jest jak ze zdrowiem – zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym.

Ta rozmowa zapadła w pamięć wszystkim drwalom, postanowili więc na pamiątkę tamtego dnia nazwać swoją osadę „Polanic”. Ich potomkowie z czasem zmienili ją na „Połaniec”.


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Połaniec w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 17.30 sb. 9.00 - 14.00 nd. 9.00-14.00

Mapa dojazdu