Galeria zdjęć

Sklep Biga Wadowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Wadowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Wadowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Wadowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Wadowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Wadowice - Bigastyl.pl

BIGA Wadowice

powierzchnia 80m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Lokalizacja DMS: 49º 53′ 8.556″ N 19º 29′ 31.524″ E

Pn – Pt 9:00 – 17:00

Sobota 9:00 -13:00

dostosowany do wózków dziecięcych

LOKALIZACJA

Sklep Biga w Wadowicach zlokalizowany jest przy ulicy Zatorskiej 30. Od wschodu, zachodu oraz południa teren jest otoczony przez drogę krajową nr 52.

Współrzędne sklepu: DMS: 49º 53′ 8.556″ N 19º 29′ 31.524″ E.

O SKLEPIE

Sklep o powierzchni 80 mzlokalizowany w centrum miasta, znajduje się na parterze budynku. Duże witryny sprawiają, że wnętrze lokalu jest jasne i przytulne. Industrialne instalacje na ścianach oraz eleganckie dekoracje dodają mu niepowtarzalnego butikowego charakteru.

Budynek, w którym znajduje się wadowicka Biga, usytuowany jest przy głównym deptaku prowadzącym wprost na rynek. W odległości kilkudziesięciu metrów od sklepu znajdują się punkty handlowo-usługowe. Sklep odzieżowy Biga mieści się na parterze osobnego budynku, a wypatrzeć go można z daleka, gdyż przyciąga uwagę swoim czerwonym kolorem. Sklep działa od 2020 roku.

OFERTA

Biga Wadowice oferuje odzież wycenioną, która znajduje się na czerwonych wieszakach i jest posegregowana tematycznie: odzież damska, męska, dziecięca. W obrębie każdego działu znaleźć można konkretne części garderoby. Dla Pań będą to suknie, spódnice czy bluzki, a dla Panów koszule, garnitury lub marynarki. W obydwu strefach sklep Biga oferuje również spodnie, koszule oraz odzież wierzchnią. W sieci Biga znaleźć można szeroki wybór obuwia, zarówno eleganckiego, jak i sportowego. Na specjalnych stojakach wyeksponowana jest również biżuteria, zarówno nowa jak i używana. Często upolować można wisiorki i bransolety handmade. 

Co tydzień w poniedziałki zapraszamy na wystawki tematyczne, a co czwartek na oryginalne promocje. 

UDOGODNIENIA

Sklep Biga Wadowice usytuowany jest na parterze. W niedalekiej odległości od lokalu znajduje się ogólnodostępny parking, gdzie zmotoryzowani klienci mogą zostawić swoje samochody. W sklepie jest możliwość płatności gotówką, kartą lub blikiem. Do dyspozycji klientów pozostaje profesjonalny i uśmiechnięty personel, który zawsze chętnie służy radą i pomocą.

SOCIAL MEDIA

Specjalnie dla klientów sieci Biga prowadzone są konta w social media, na Facebooku Biga Styl  i Instagramie pod nickiem @bigawadowice.  Można tam znaleźć informacje na temat obowiązujących promocji oraz nadchodzących wydarzeń.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Wadowice to urokliwe miejsce na mapie południowej Polski. Łączą się tutaj widoki starego miasta, ruchliwego centrum oraz sielankowych terenów wiejskich. Można znaleźć tutaj wiele obiektów sakralnych, jak choćby Bazylikę Mniejszą Ofiarowania NMP z XVIII. Sama lokalizacja rozsławiona jest na całym świecie, jako rodzinne miasto Papieża Jana Pawła II.  

Po raz pierwszy o Wadowicach czytamy w roku 1325 jako o małej miejscowości, by od XVIII wieku znać miasto jako prężnie rozwijający się ośrodek miejsko-kulturowy.

Przez Wadowice przebiega kilka szlaków turystycznych. Najbardziej znane to: czarny – prowadzący na zalesione wzgórze Żar oraz zielony – którym dotrzeć można do Zatoru.

Poza centrum miasta, w północnej części usytuowana jest część doliny Skawy i chronione z tytułu obszaru Natura 2000 stawy. 


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Wadowice w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 17.00 sb. 9:00 - 13:00

Mapa dojazdu