Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 17.00 sb. 9.00 - 13.00

BIGA WADOWICE

LOKALIZACJA

Sklep Biga w Wadowicach zlokalizowany jest przy ulicy Zatorskiej 30. Budynek, w którym znajduje się wadowicka Biga, usytuowany jest przy głównym deptaku prowadzącym wprost na rynek. W odległości kilkudziesięciu metrów od sklepu znajdują się punkty handlowo-usługowe. Sklep odzieżowy Biga mieści się na parterze osobnego budynku, a wypatrzeć go można z daleka, gdyż przyciąga uwagę swoim czerwonym kolorem.

INFORMACJE O MIEŚCIE & CIEKAWOSTKI

Po raz pierwszy o Wadowicach czytamy w roku 1325 jako o małej miejscowości, by od XVIII wieku znać miasto jako prężnie rozwijający się ośrodek miejsko-kulturowy.

Przez Wadowice przebiega kilka szlaków turystycznych. Najbardziej znane to: czarny – prowadzący na zalesione wzgórze Żar oraz zielony – którym dotrzeć można do Zatoru.

Poza centrum miasta, w północnej części usytuowana jest część doliny Skawy i chronione z tytułu obszaru Natura 2000 stawy. Opiekę nad nim sprawuje Nadleśnictwo.

Wadowice to urokliwe miejsce na mapie południowej Polski. Łączą się tutaj widoki starego miasta, ruchliwego centrum oraz sielankowych terenów. Sama lokalizacja rozsławiona jest na całym świecie, z racji Papieża Jana Pawła II. To właśnie w tym mieście urodził się Karol Wojtyła. W związku z tym znaleźć tu można wiele obiektów sakralnych, jak choćby Bazylikę Mniejszą Ofiarowania NMP z XVIII.

O SKLEPIE

Sklep o powierzchni 80 m2 zlokalizowany w centrum miasta, znajduje się na parterze budynku. Duże witryny sprawiają, że wnętrze lokalu jest jasne i przytulne. Industrialne instalacje na ścianach oraz eleganckie dekoracje dodają mu niepowtarzalnego butikowego charakteru.

OFERTA

Biga Wadowice oferuje odzież wycenioną, która znajduje się na czerwonych wieszakach i jest posegregowana tematycznie: odzież damska, męska, dziecięca. W obrębie każdego działu znaleźć można konkretne części garderoby. Dla Pań będą to suknie, spódnice czy bluzki, a dla Panów koszule garnitury czy marynarki. W obydwu strefach sklep Biga oferuje również spodnie, koszule oraz odzież wierzchnią. W sieci Biga znaleźć można szeroki wybór obuwia, zarówno eleganckiego, jak i sportowego. Na specjalnych stojakach wyeksponowana jest również biżuteria, zarówno nowa jak i używana. Często upolować można wisiorki i bransolety handmade. Różnorodność asortymentu sprawi, że klienci wyjdą ze sklepu zadowoleni.

Cotygodniowe wystawki tematyczne organizowane w poniedziałki nie pozwolą się nudzić kupującym, a czwartkowe promocje nie raz zaskoczą. W Biga Wadowice uzupełniany jest codziennie, dzięki czemu kompletowanie stylizacji zawsze będzie ciekawym doświadczeniem.

SOCIAL MEDIA

Specjalnie dla klientów sieci Biga prowadzone są konta w social media, na Facebooku i Instagramie. Tam na bieżąco umieszczane są informacje na temat aktualnego towaru oraz wstawiane są zdjęcia odzieży i akcesoriów. Na @biga wadowice opisane są promocje obowiązujące w danym czasie.

UDOGODNIENIA

Sklep Biga Wadowice usytuowany jest na parterze, dzięki czemu osoby niepełnosprawne nie będą miały problemu z dotarciem na miejsce. W niedalekiej odległości od lokalu znajduje się ogólnodostępny parking, gdzie zmotoryzowani klienci mogą zostawić swoje samochody. W sklepie istnieje możliwość płatności gotówką, kartą lub blikiem. A do dyspozycji klientów pozostaje profesjonalny i uśmiechnięty personel, który zawsze chętnie posłuży radą i pomocą.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć