"Porady" to zestaw praktycznych wskazówek i ciekawostek dla Ciebie i Twojej garderoby. Znajdziesz tu przydatne informacje na tematy związne z odzieżą, obuwiem i akcesoriami. Dowiesz się m.in. jak przechowywać krawaty, wiązać apaszki w oryginalny sposób, czy usunąć uporczywą plamę z ulubionej bluzki.

"Porady" to także zestaw inspiracji, jak w łatwy sposób przerobić ubrania, które wydają się nam nudne lub zbyt pospolite. Czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby sprawić, że garderoba odzyska fantastyczny wygląd!

Polecamy!

Porady – modowy świat okiem Biga!

W zakładce porady, znajdziesz ciekawe artykuły, które będą zawierać wiele ciekawostek i inspiracji! Czytając nasze artykuły możesz zagłębić się nieco bardziej w świecie mody i dowiedzieć się jak jeszcze lepiej dobierać stylizacje! Jako Biga od zawsze chcieliśmy dzielić się z wami naszą pasją jaką jest moda i na opisywanej stronie możemy poruszyć wiele kwestii z nią związanych. Znajdziesz tutaj zarówno luźniejsze artykuły, jak i te które sprawią, że spróbujesz czegoś, co wcześniej nie wpadłoby Ci do głowy! Strona porady zawiera nie tylko artykuły związane z dobieraniem stylizacji, lub łączeniem elementów garderoby.

Znajdziesz tutaj też wpisy, które bardzo pomogą Ci w życiu codziennym – dla przykładu mamy artykuł “Jak pozbyć się plam z lodów?”. Zakładkę porady prowadzimy w formie bloga i staramy się go aktualizować o wartościowe treści. Chcemy aby nasze artykuły były treściwe i rozwiewały wiele wątpliwości w tematach modowych. Niezwykle zależy nam na publikowaniu materiałów, które odpowiedzą na nurtujące was pytania!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i być na bieżąco to zapraszamy do odwiedzenia naszych social-mediów! Jesteśmy aktywni zarówno na naszym Facebooku, jak i Instagramie, ale nie możemy zapominać o TikToku. Odwiedź nas i zostaw coś po sobie!